Hizmetlerimiz

logo-x

Avcılar Günlük Kiralık

olarak;
Güvenilir ve kaliteli hizmet üretmek için yola çıktık ve kendimize görev olarak insanların güvenli, konforlu ve rahat hissedecekleri daireler sunmayı hedefledik.
Firma olarak bizi farklı kılan temel özelliklerimizden biri güler yüzlü personellerimizle hijyen kurallarına büyük önem göstermemiz ve benzer kuruluşlardan daha çeşitli konaklama imkanları sağlıyor olmamız.

Müşterilerin kişisel ya da iş amaçlı konaklamalarında, akla gelebilecek tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş dairelerimizde her konuya özenle yaklaşmaktayız.

Diğer taraftan dairelerimiz, bizim için büyük değer arz eden müşterilerin ulaşım, yeme-içme ve alışveriş ihtiyaçlarını kolayca giderebileceği bir bölgede bulunmaktadır.

Firmamız kalite ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Kaliteyi sadece daire kiralama amacında değil, müşteri ile sıcak ve güler yüzlü diyalog süreçlerini de barındırmayı kurumsal anlamda kendimize ilke edindik.

Bu ilke çerçevesinde daire kiralamak ve kaliteli hizmet sunmak, müşteriyi asla mağdur durumda bırakmamak ve onları süreç sonunda memnun kılmak için gerekli bilgi ve beceri donanımına sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaliteli hizmet ve sunum kadar uygun bir fiyat da müşterilerimiz için çok önem verdiğimiz bir sorumluluktur.

Güler yüzlü olma, dürüstlük ve hizmet sorumluluğu, müşterilerimizin bize olan güvenini sağlayan en önemli özelliklerimizdir. Bu sayede İstanbul Avcılar’da günlük daire kiralama sektörünün önde gelen firmalarından biri olma yolundayız.

Vizyon olarak estetik ve göze hoş gelen dekorlarla dairelerimizi dizayn edip, kaliteden ödün vermeden en konforlu daire kiralama imkânlarını uygun fiyatlarla sunmak ve güler sıcakkanlı yaklaşımımızla müşteri ihtiyaçlarının üstüne çıkıp, müşterilerimizin mutlak memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmeyi amaçlamaktayız.

Firma politikası olarak dairelerimizde misafirlerimizin beklentilerine göre, bir çok ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hizmetlerimizi estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlayacak şekilde sunmaktayız. Güven, memnuniyet, kalite ve etik değerlere bağlı olarak profesyonel hizmeti İstanbul´un en güzel semtlerinden birinde, Avcılar Günlük Kiralık olarak uygun fiyata sunmaktayız.

Tesisimizde bulunan imkân ve hizmetler:

 • Tüm otel ekipmanları
  • Ücretsiz Wİ-Fİ internet
  • 42’ büyük ekran LCD TV
  • Özel oturma alanı – salon
  • Tam donanımlı mutfak
  • Balkon
  • Araç park yeri
  • Çamaşırhane ve ütü hizmeti
  • Şoförlü araç kiralama hizmeti

Dairelerimiz tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiş, günlük, haftalık ya da aylık olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Daire tiplerimiz Stüdyo, 1+1 Süit ve 2+1 Kral Dairesi şeklindedir.

Dilerseniz Avcılar Günlük Kiralık’a çok yakında bulunan; Pelican AVM, Torium, Küçükçekmece göl kenarında ya da Avcılar sahilde alışveriş yapabilir, boş vakitlerinizi hoş bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Rezervasyonlarınız için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Gsm;
+90 537 550 55 62

Tel &Fax;
+90 212 694 68 06

E-mail;

bilgi@avcilargunlukkiralik.com  & avcilargunlukkiralik@gmail.com

Adres:
Kasap Ahmet sokak, No: 19, Avcılar – İstanbul

 

www.ExpoMGApartments.com & www.AvcilarGunlukKiralik.com

avcilar-gunluk-kiralik-hakkimizda